Personale

Hanne – Skoleleder
hanne.b@hellumfri.dk

Anja – Lærer (pt. barsel)
asl@hellumfri.dk

Glenn – Lærer
glenn@hellumfri.dk

Hanne – Lærer
hanne.b@hellumfri.dk

Signe – Pædagogmedhjælper SFO

Merete – Pædagog HellumHejHuset
merete@hellumfri.dk

Uffe – Pedelmedhjælper

Ib – Lærer
pih@hellumfri.dk

Jens – Pedelmedhjælper

Samuel – Lærer/Klub
samuel@hellumfri.dk

Lone – SFO

Bente – Skolesekretær

Nomi – Støtte/SFO

Jytte – Pædagog HellumHejHuset
jytte@hellumfri.dk

Kirsten – Lærer
kirsten@hellumfri.dk

Ida – Lærer

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!